Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

New York Times çok satanlar listesinin 1 numarasındaki SAGA’nın yazarı Brian K. Vaughan ve WONDER WOMAN’ın efsanevi çizeri Cliff Chiang, yanlarına övgü toplayan renklendirmeci Matt Wilson ile yenilikçi kaligrafist Jared K. Fletcher’ı da alarak sevilen seri PAPER GIRLS’ün cesurca yeni bir yöne saptığı ikinci cildini sizlere sunuyorlar. Cleveland banliyölerindeki Stony Stream’de hayatlarının en garip gecesini sağ atlatan gözü pek gazete dağıtıcıları Erin, Mac ve Tiffany, kendilerini 1988 yılı yerine uzak ve dehşete düşürücü gelecekte… 2016 yılında bulurlar. Bir anda karşınıza 12 yaşındaki haliniz çıksa ne yapardınız? 40 yaşındaki gazete muhabiri Erin Tieng, bu sorunun cevabını kimlik, fanilik ve 21. yüzyılda yaşlanma üzerine yazılmış bu macera dolu hikâyede bulacak.
 

{strong}Paper Girls Cilt 2 isimli kitap 128 sayfadan oluşmaktadır ; Brian K. Vaughan tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 07.04.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Paper Girls Cilt 2 kitabın özetini okuyabilir, Paper Girls Cilt 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Paper Girls Cilt 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Paper Girls Cilt 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir