One-Punch Man – Cilt 2 / Tek Yumruk pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

İlk bakışta, Saitama bir süper kahraman gibi görünmüyor asla; ne kel kafasındaki ruhsuz yüz ifadesi ne de en ufak bir etkileyiciliği olmayan fiziği. Öte yandan, sıradan görünüşlü bu herifin hiç de sıradan olmayan bir sorun var başında; kendi gücüne uygun rakip bulamıyor bir türlü. Evet, zaman zaman umut vadeden kötü karakterler çıkıyor ortaya ama Saitama her defasında onları bir yumrukta yere seriveriyor. Acaba bir gün Saitama da kendi akranı bir rakip bulup hayatına anlam katabilecek mi yoksa hayatının geri kalanını olağanüstü gücüyle sıkılarak geçirmeye mahkûm oldu mu çoktan?
 

{strong}One-Punch Man – Cilt 2 / Tek Yumruk isimli kitap 204 sayfadan oluşmaktadır ; tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 22.04.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}One-Punch Man – Cilt 2 / Tek Yumruk kitabın özetini okuyabilir, One-Punch Man – Cilt 2 / Tek Yumruk kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. One-Punch Man – Cilt 2 / Tek Yumruk kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
One-Punch Man – Cilt 2 / Tek Yumruk kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir