One Piece – Doğunun En Kötüsü – 11.Cilt pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

JAPONYA’NIN EN ÇOK OKUNAN KİTABI TÜRKİYE’DE!
24 Aralık 1997 yılında ilk cildi Japonya’da yayınlanan “One Piece” Japonya tarihinin gelmiş geçmiş en çok satan kitabı olma rekorunu elinde tutuyor. Kasım 2011’de 64. Cildi yayınlanan serinin Japonya’da toplamda 250 milyondan fazla sattığı bilinmekte. Serinin 61. Cildi ise tek kitap bazında 3.8 milyon adet satarak Japonya’nın en çok satan kitabı ünvanını taşımakta. Onu 60. Cilt (3.4 milyon), 59. Cilt (3.2 milyon), 57. Cilt (3 milyon) ve Harry Potter Zümrüdüanka Yoldaşlığı (2.9 milyon) takip etmektedir. Dünya çapında da en çok okunan manga’lardan biri olan “One Piece” temel olarak Monkey D. Luffy adlı 17 yaşında, doğa üstü bir meyveyi yedikten sonra elastik özellikler kazanan bir gencin korsanlar kralı olma çabasını anlatır. Vaktinde Türk televizyonlarında da yayınlanan animesi de Türk seyircisi tarafından da bilinmektedir.
 

{strong}One Piece – Doğunun En Kötüsü – 11.Cilt isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Eiiçiro Oda tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 09.11.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}One Piece – Doğunun En Kötüsü – 11.Cilt kitabın özetini okuyabilir, One Piece – Doğunun En Kötüsü – 11.Cilt kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. One Piece – Doğunun En Kötüsü – 11.Cilt kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
One Piece – Doğunun En Kötüsü – 11.Cilt kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir