One Piece 19. Cilt – İsyan Dalgası pdf indir

4.0/5 Votes: 2

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

JAPONYA’NIN EN ÇOK OKUNAN KİTABI TÜRKİYE’DE!
24 Aralık 1997 yılında ilk cildi Japonya’da yayınlanan “One Piece” Japonya tarihinin gelmiş geçmiş en çok satan kitabı olma rekorunu elinde tutuyor. Kasım 2011’de 64. Cildi yayınlanan serinin Japonya’da toplamda 250 milyondan fazla sattığı bilinmekte. Serinin 61. Cildi ise tek kitap bazında 3.8 milyon adet satarak Japonya’nın en çok satan kitabı ünvanını taşımakta. Onu 60. Cilt (3.4 milyon), 59. Cilt (3.2 milyon), 57. Cilt (3 milyon) ve Harry Potter Zümrüdüanka Yoldaşlığı (2.9 milyon) takip etmektedir. Dünya çapında da en çok okunan manga’lardan biri olan “One Piece” temel olarak Monkey D. Luffy adlı 17 yaşında, doğa üstü bir meyveyi yedikten sonra elastik özellikler kazanan bir gencin korsanlar kralı olma çabasını anlatır. Vaktinde Türk televizyonlarında da yayınlanan animesi de Türk seyircisi tarafından da bilinmektedir.

İsyancı birliğiyle kraliyet ordusu, baroque works’ün kışkırtmasıyla çarpışmanın eşiğine gelmiştir. İsyanı durdurabilmek için bir an önce bay 0’ın bulunduğu raınbase’e ulaşmaya çalışan luffy ve tayfası tuzağa düşüp yakalanırlar. Tek parçalık gizli hazine one pıece hakkında bir okyanus macerası.
 

{strong}One Piece 19. Cilt – İsyan Dalgası isimli kitap 216 sayfadan oluşmaktadır ; Eiiçiro Oda tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 29.01.2015 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}One Piece 19. Cilt – İsyan Dalgası kitabın özetini okuyabilir, One Piece 19. Cilt – İsyan Dalgası kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. One Piece 19. Cilt – İsyan Dalgası kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
One Piece 19. Cilt – İsyan Dalgası kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir