Naruto 2. Cilt – En Kötü Müşteri pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Naruto, ünlü mangaka Masaşi Kişimoto tarafından yaratılan, 1999 yılından beri Japonya’da yayınlanan dünyaca ünlü manga serisi artık Türkiye’de.

Bugüne kadar Japonya’da 100 milyondan fazla satan Naruto serisi, 2002 yılında bu başarısı taçlandırarak animeye uyarlandı. Ülkemizde de gösterilen bu anime, manga kültürünü dünyaya tanıtıp; Naruto’yu dünyadaki en önemli mangalardan biri haline getirdi. Yıllardan beri geniş bir hayran kitlesi tarafından Türkçe’de yayınlanması beklenen bu eser, manganın özünden hiçbir şey kaybetmemesine özen gösterilerek ve Japonya’da olduğu gibi sağdan sola okunacak biçimde hazırlandı. Yediden yetmişe herkese hitap eden Naruto, çizgi roman kültürü ile ilgili olmayanların bile severek okuyabileceği bir eser.

Naruto, ilgiye ihtiyacı olan, yaramazlıklarla dolu ve içinde garip bir gücün mühürlü bulunduğu ninja eğitimi alan bir çocuktur. Kendine has davranışları hocası Kakaşi’yi bezdirip, takım arkadaşları Sasuke ve Sakura’yı rahatsız etmektedir. Ama Naruto Konaha Köyü’nün en büyük ninjası olma konusunda kararlıdır.
 

{strong}Naruto 2. Cilt – En Kötü Müşteri isimli kitap 208 sayfadan oluşmaktadır ; Masaşi Kişimoto tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 08.10.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Naruto 2. Cilt – En Kötü Müşteri kitabın özetini okuyabilir, Naruto 2. Cilt – En Kötü Müşteri kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Naruto 2. Cilt – En Kötü Müşteri kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Naruto 2. Cilt – En Kötü Müşteri kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir