Naruto 14. Cilt – Hokageye Karşı Hokage pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Naruto, ünlü mangaka Masaşi Kişimoto tarafından yaratılan, 1999 yılından beri Japonyada yayınlanan dünyaca ünlü manga serisi artık Türkiyede.

Bugüne kadar Japonyada 100 milyondan fazla satan Naruto serisi, 2002 yılında bu başarısı taçlandırarak animeye uyarlandı. Ülkemizde de gösterilen bu anime, manga kültürünü dünyaya tanıtıp; Narutoyu dünyadaki en önemli mangalardan biri haline getirdi. Yıllardan beri geniş bir hayran kitlesi tarafından Türkçede yayınlanması beklenen bu eser, manganın özünden hiçbir şey kaybetmemesine özen gösterilerek ve Japonyada olduğu gibi sağdan sola okunacak biçimde hazırlandı. Yediden yetmişe herkese hitap eden Naruto, çizgi roman kültürü ile ilgili olmayanların bile severek okuyabileceği bir eser.

Bariyerin içinde üçüncü hokage ile karşı karşıya gelen oroçimaru, yasaklı “ölüleri çağırma” tekniğini kullanma pahasına hokageyi öldürmeye çalışır ama…?! Diğer taraftan, sasuke ile gaarayı takip eden naruto ve arkadaşlarına, onları takip eden suikastçiler yaklaşmaya başlar!!
 

{strong}Naruto 14. Cilt – Hokageye Karşı Hokage isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Masaşi Kişimoto tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 29.05.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Naruto 14. Cilt – Hokageye Karşı Hokage kitabın özetini okuyabilir, Naruto 14. Cilt – Hokageye Karşı Hokage kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Naruto 14. Cilt – Hokageye Karşı Hokage kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Naruto 14. Cilt – Hokageye Karşı Hokage kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir