Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Herkes hayatının bir noktasında tereddüte düşer. Yetenekli cerrah Dr. Kenzo Tenma için de bu durum farklı değil. Fakat başarılı bir kariyer peşinde koşmayı bırakıp hayat kurtarma yeminine yoğunlaşmasının zalim bir yaratığın doğumuyla sonuçlanacağını bilmesi mümkün olamazdı. Şimdiyse iyi ve kötüye dair tüm şüpheleri dehşet verici bir somutlukla karşısında. Yıllar sonrasında, çalkantılı bir birleşme döneminden geçmiş Almanya’da, orta yaşlı ve çocuksuz çiftler peş peşe cinayetlere kurban gitmektedir. Seri katilin kimliği belli. Cinayetlerinin nedeniyse muamma. Dr. Tenma, katilin ikiz kardeşini bulmak ve bu “Canavar”ın sırrını çözmek için yola koyuluyor.
 

{strong}Monster Cilt 02 isimli kitap 432 sayfadan oluşmaktadır ; Naoki Urasawa tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 01.11.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Monster Cilt 02 kitabın özetini okuyabilir, Monster Cilt 02 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Monster Cilt 02 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Monster Cilt 02 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir