Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Mizuki Konno sıradan bir lise son sınıf öğrencisi ve kendi yaşındaki diğer pek çokları gibi üniversiteye hazırlanmakta. Okulun en gözde kişiliklerinden biri olmasa da Mizuki’nin, arkadaşları arasında popüler ve sınıfının gıptayla bakılan öğrencilerinden biri olduğunu söylemek mümkün.
 
Aslında kötü biri de değil Mizuki ama zaman zaman, çevresindekilere tepeden bakan tavırlarla yaklaşabiliyor. Okul başarısı açısından onunla benzer konumda bulunan ancak sosyal ilişkileri daha zayıf olanlarsa bu durum karşısında pek de memnun değiller.
 
Mizuki ve arkadaşları, sınıfça çıktıkları bir gezi sırasında ciddi bir kaza geçirdiler ve öğrencilerden büyük kısmı öldü. Geride sadece 5 kişi kaldı ve onlar da hem yaralı hem de vahşi doğanın ortasında bir başlarına kalmış durumdalar. Ayrıca birbirlerinden de nefret ediyorlar ve bir yandan hayatta kalmaya devam ederken bir yandan da diğerleri üzerinde kendi tahakkümlerini kurma çabasındalar.
 
Artık yeni bir düzen geçerli ve bundan böyle, eski zamanların kuralları işe yaramayacak!
 
Limit, bir grup gencin yaşadığı zorlu hayatta kalma mücadelesinin hikâyesi!
 

{strong}Limit 1.Cilt isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Keiko Suenobu tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 28.09.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Limit 1.Cilt kitabın özetini okuyabilir, Limit 1.Cilt kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Limit 1.Cilt kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Limit 1.Cilt kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir