Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Kuru Gürültü
 
“Bu bir hile olamaz!” Benedick eski tutkusu ve en ateşli eleştirmeni olan Beatrice’in onu delice sevdiğini duyunca, kulaklarına inanamaz. Arkadaşlarından Benedick’in onun için yanıp tutuştuğunu öğrenen Beatrice de öyle. Nişanlısı Hero’nun başka bir adamın yatak odasında olduğunu duyan Claudio da kulaklarına inanamaz. Üstelik Hero’nun öldüğü söylenmektedir. Bütün bunlar gelmiş geçmiş en aptal polis olan Constable Dogberry’nin ortaya çıkmasına yol açar. Shakespeare’in en oyunlu komedisinin bu mangası İtalya’nın operalara has ortamında peş peşe kandırmacalarla ve hilelerle yaşanır. Asla duyduğunuz her şeye inanmayın… Kuru Gürültü, William Shakespeare’in oyunlarının grafik roman uyarlamaları arasında yer almaktadır. Japon çizgilerinden esinlenen ve Shakespeare’in özgün metinlerinden Richard Appignanesi tarafından uyarlanan bu dizi, usta mangacıların çizimleriyle büyük yaratıcının sözlerini öğrenciler, Shakespeare okurları ve manga hayranları için canlandırıyor.
 

{strong}Kuru Gürültü isimli kitap 208 sayfadan oluşmaktadır ; William Shakespeare tarafından kaleme alınmıştır. EVEREST YAYINLARI tarafından 18.10.2011 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Kuru Gürültü kitabın özetini okuyabilir, Kuru Gürültü kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Kuru Gürültü kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Kuru Gürültü kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir