Kralın Oyunu Cilt 2 / Başlangıç pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Acımasızca her gün devam eden kral’dan gelen ölümüyle sonuçlanan emirler!! Giderek hızlanan bir ölüm kalım oyununa. Köy kaosa ve katliama sürüklenir!! Yıl 1977… Dağların ücra bir köşesinde. Dış dünya ile bağlantısı bulunmayan yoksul bir köy. Yonaki. Mektupta tek tarafı olarak dayatılan iki emirden sonra ölü sayısı 5 kişiye yükseldi. Üçüncü emirde de ölenlerin sayısı yükselmesine karşın Kazunari ve arkadaşları Kralın Oyunu’nu durdurmanın bir yolunu bulamıyor. Dahası. Dördüncü emirde, Kazunari’nin seçtiği bir köylünün ‘boğazı kesilerek öldürüleceği’ belirtildi?! Olağanüstü güçlere sahip esrarengiz kral karşısında eli kolu bağlı kalan polisler. Korku ve şüpheye kapılan köylüler. Beşinci emirle katliam başladığında. Kaçış olmayan çaresizlik içinde kıvrılan Kazunari ve arkadaşları ne yapacaklar?!
 

{strong}Kralın Oyunu Cilt 2 / Başlangıç isimli kitap sayfadan oluşmaktadır ; Nobuaki Kanazawa tarafından kaleme alınmıştır. KOMİK ŞEYLER YAYINCILIK tarafından 27.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Kralın Oyunu Cilt 2 / Başlangıç kitabın özetini okuyabilir, Kralın Oyunu Cilt 2 / Başlangıç kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Kralın Oyunu Cilt 2 / Başlangıç kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Kralın Oyunu Cilt 2 / Başlangıç kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir