Kralın Oyunu / Başlangıç Cilt 1 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Siyah bir zarfa gelen “Kral”ın mutlak emirleri!! Köydeki herkesin zorla katılacağı bir katliam oyunu başlıyor!! Yıl 1977… Dağların ücra bir köşesinde, dış dünya ile hiçbir bağlantısı bulunmayan yoksul bir köy, Yonaki. Orada yaşayan lise öğrencisi Kazunari Honda’ya bir gün, arkadaşı Yuji Tanaka, kimin gönderdiği meçhul olan siyah bir zarf gösterdi. İçinde “Kralın Oyunu” diye adlandırılmış bir emir yazılıydı. “10 ile 19 yaşa arası tüm köy halkı bir insan cesedine dokunsun. Kralın emirlerine itaat etmeyenler asılarak cezalandırılacaktır.”diyordu… O akşam yedi genç kız ve delikanlı  bu işi çok ciddiye almasa da emri yerine getirdi. Ancak bu, tüm köyü tamamen saracak bir trajedi ve umutsuzluk zincirinin ilk halkasıydı!!!
 

{strong}Kralın Oyunu / Başlangıç Cilt 1 isimli kitap sayfadan oluşmaktadır ; Nobuaki Kanazawa tarafından kaleme alınmıştır. KOMİK ŞEYLER YAYINCILIK tarafından 09.12.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Kralın Oyunu / Başlangıç Cilt 1 kitabın özetini okuyabilir, Kralın Oyunu / Başlangıç Cilt 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Kralın Oyunu / Başlangıç Cilt 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Kralın Oyunu / Başlangıç Cilt 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir