Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

¬Karl Marx’ın temel yapıtı Kapital’in çizgi romanı Kapital Manga’yı 2009 yılında okurlarla buluşturan Yordam Kitap, şimdi de bilimsel sosyalizmin en yaygın belgesi Komünist Manifesto’nun çizgi romanı Komünist Manifesto Manga’yı yayınlıyor.
Karl Marx ile Friedrich Engels tarafından kaleme alınan Komünist Manifesto’nun ilk basımı 1848 Şubatında Londra’da yayınlandı. O tarihten bugüne belli başlı dünya dillerinde sayısız basımı yapıldı; bugün de yaygın bir ilginin konusu olmaya devam ediyor. Bu ünlü tarihsel belgenin özünü, çizgi roman formunda, bir öykü ile iç içe sunan Komünist Manifesto Manga, hem Manifesto’nun içeriğini merak eden okuyuculara hem de çizgi roman-manga tutkunlarına zevkli bir okuma vaat ediyor.

“Bu küçük kitapçığın ağırlığı pek çok cilde denktir. Bugüne dek uygar dünyada örgütlü ve mücadeleci proletaryanın tümüne hayat ve hareket veren onun ruhudur.” (Lenin)
 

{strong}Komünist Manifesto Manga isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Friedrich Engels tarafından kaleme alınmıştır. YORDAM KİTAP tarafından 16.04.2012 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Komünist Manifesto Manga kitabın özetini okuyabilir, Komünist Manifesto Manga kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Komünist Manifesto Manga kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Komünist Manifesto Manga kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir