Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı. Şimdi istediği tek bir şey var: Tüm vampirlerden intikamını almak.
Şinoa ve arkadaşları Yuiçiro’yu kurtarmak için harekete geçerken, Yuiçiro büyük bir üzüntü ve bunalım içerisinde çünkü Mikaela’yı kaybetmek üzere. Hatta ruh hali öylesine yerle bir olmuş durumda ki Aşuramaru’dan kendisini öldürmesini istiyor. Acaba Aşuramaru Yuiçiro’ya nasıl bir yanıt verecek? Bu arada Ferid de ciddi biçimde yaralanmış olan Saito’nun işini bitirmeye çalışıyor.
 

{strong}Kıyamet Meleği 22. Cilt isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 26.10.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Kıyamet Meleği 22. Cilt kitabın özetini okuyabilir, Kıyamet Meleği 22. Cilt kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Kıyamet Meleği 22. Cilt kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Kıyamet Meleği 22. Cilt kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir