Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı. Şimdi istediği tek bir şey var: Tüm vampirlerden intikamını almak.
 
Şeytan Ordusu karargâhında amansız bir ölüm kalım mücadelesi yaşanıyor. Şinoa, ilk vampir olduğu söylenen ve bedenini ele geçirmeye çalışan Dört Oraklı Çocuk’a direnmeye çalışıyor. Ferid’in bu durumu kontrol altına almak için bulduğu çözüm ise basit: Vampire dönüşmeden önce Şinoa’yı öldürmek. Bu arada hem vampirler hem de Hyakuya mensupları Şibuya’ya geçiyorlar ve Yuiçiro ile ilgili bazı yeni gelişmeler yaşanıyor.
 

{strong}Kıyamet Meleği 19 isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 25.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Kıyamet Meleği 19 kitabın özetini okuyabilir, Kıyamet Meleği 19 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Kıyamet Meleği 19 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Kıyamet Meleği 19 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir