Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Gizemli bir virüs dünyaya yayıldı ve 13 yaşın üzerindeki herkesin ölümüne neden oldu. Vampirler karanlık köşelerinden çıktılar ve hayatta kalan çocukları yer altının karanlığına mahkûm ettiler. Bu çocuklardan biri olan Yuiçiro vampirlerin elinden kurtulmayı başardı. Şimdi istediği tek bir şey var: Tüm vampirlerden intikamını almak.
 
Yuiçiro ve arkadaşları, son savaşa hazırlanmak için Şeytan Ordusu’na döndüler. Karargâhta, Kureto Dört Oraklı Çocuk’un vücuduna sahip olmasını engellemek için büyük çaba gösteriyor. Ancak Dört Oraklı Çocuk, Şinoa ve Yuiçiro’yu da ele geçirmeye karar verince her şey hızla değişecek. Acaba Kureto, Şinoa ve Yuiçiro ona engel olabilecekler mi yoksa vücutlarını ilk ataya teslim etmek zorunda mı kalacaklar?
 

{strong}Kıyamet Meleği 18 isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Takaya Kagami tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 25.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Kıyamet Meleği 18 kitabın özetini okuyabilir, Kıyamet Meleği 18 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Kıyamet Meleği 18 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Kıyamet Meleği 18 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir