Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Hayao Miyazaki’nin en sevilen filmlerinden birinin uyarlandığı seride küçük cadı Kiki, her on üç yaşına gelen cadı gibi evden ayrılıp tek başına bir sene geçirmek zorundadır. Büyü yapmak konusunda acemi olsa da Kiki’nin çok iyi olduğu bir özelliği vardır: Uçmak.
 
Kedisi ve en yakın arkadaşı Jiji ile birlikte süpürgesine atlayıp kendine yeni bir yuva olabilecek şehri aramaya koyulur. Yüksek saat kulesiyle denizin kıyısında duran Koriko tam da Kiki’nin hayalindeki gibi bir yerdir. Kendine güvenen Kiki, Koriko’ya uçar ve güçlerinin kasaba halkına kolaylık ve neşe getireceğini umar. Ancak halkın güvenini kazanmak, yabancı bir şehirle tanışmak pek de kolay değildir. Bir cadı için bile.
 
Akiko Hayaşi’nin çizimleriyle
 

{strong}Kiki’nin Cadı Kargosu 1 isimli kitap 208 sayfadan oluşmaktadır ; Eiko Kadono tarafından kaleme alınmıştır. İTHAKİ YAYINLARI tarafından 02.03.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Kiki’nin Cadı Kargosu 1 kitabın özetini okuyabilir, Kiki’nin Cadı Kargosu 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Kiki’nin Cadı Kargosu 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Kiki’nin Cadı Kargosu 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir