Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Manga sanatçısı olmak isteyen herkese çizim yeteneklerini geliştirmeleri için tekrar tekrar eskiz yapmaları hep öğretilir ve sanatçıların eskiz yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olacak birçok kitap da yazılmıştır. Ama eskiz aşamasında çok çaba göstermiş olmana rağmen çalışmanın hâlâ bir şekilde dengesiz göründüğünü mü düşünüyorsun? Belki de baş çok küçük ya da kollar çok uzun ya da bambaşka bir uzuv garip duruyor… Bütün o eskiz çalışmalarından vücudun yapısı hakkında bilgi sahibi olmuş olman gerekirken çizimlerin neden “doğru” görünmüyor?
Bu kitap “doğru” dengelenmiş çeşitli pozlar yardımıyla eskiz alıştırması sağlayarak denge anlayışını geliştirmen için bir fırsat sunuyor. Pozları kendi mangana dahil ederken eğlenmene bak. Resimlerinin ne kadar iyi göründüğünü fark edeceksin. Bu kitaptaki tüm alıştırmaları tamamladığında “doğru” ifadesini daha iyi anlayacak ve çalışmandaki değişime şaşacaksın!
 

{strong}Kendi Manganızı Çizin isimli kitap 96 sayfadan oluşmaktadır ; Junka Morozumi tarafından kaleme alınmıştır. YAKAMOZ YAYINCILIK tarafından 16.12.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Kendi Manganızı Çizin kitabın özetini okuyabilir, Kendi Manganızı Çizin kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Kendi Manganızı Çizin kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Kendi Manganızı Çizin kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir