Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Türkçesi büyük yankı yaratan Kapital Manga, şimdi de Kürtçede! Karl Marx’ın temel ve oylumlu yapıtı Kapital’in çizgi romana uyarlanmış halini içeren Kapital Manga, ilk olarak 2008 yılında Japonya’da yayınlanmış, 2009 yılında da Yordam Kitap tarafından Türkçeye çevrilmişti. Kapital Manga, Kapital’in özünü ve temel kavramlarını bir peynir fabrikasındaki üretim süreçleri etrafında gelişen bir öyküyle iç içe anlatması nedeniyle Kürtçede de ilgiyle karşılanacak özellikte. Sömürünün nasıl gerçekleştiğini, kapitalist üretim sürecinin nasıl işlediğini öyküleştirerek, çarpıcı diyaloglarla ve çizginin gücünü kullanarak anlatan Kapital Manga’nın Kürtçe basımı, hem Kürtçeyi iyi bilenler için hem de Kürtçeyi öğrenme aşamasında olan okurlar için zevkle okunabilecek bir kitap.
 

{strong}Kapital Manga (Kürtçe) isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Karl Marx tarafından kaleme alınmıştır. YORDAM KİTAP tarafından 17.05.2011 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Kapital Manga (Kürtçe) kitabın özetini okuyabilir, Kapital Manga (Kürtçe) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Kapital Manga (Kürtçe) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Kapital Manga (Kürtçe) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir