Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Sakuragaoka Lisesi’nde bulunan Hafif Müzik Klübü yeterli sayıda üyesi olmadığından kapanmanın eşiğindedir. Tam bu sırada eline daha önce gitar almamış birinci sınıf öğrencisi Yui Hirasawa üç kız arkadaşıyla birlikte – Ritsu Tainaka, Mio Akiyama ve Tsumugi Kotobuki- klübü hayata döndürmek üzere bir araya gelir. Bu şamatacı dörtlü sadece müzik yapmayı öğrenmekle yetinmeyecektir. Çünkü sene sonunda bir gösteri yapmaları, yoksa klübün kapanacağını öğrenirler.
Manga grup üyelerinin (sonradan Azusa Nakano’nun katılmasıyla beş kişi olurlar) günlük yaşamlarına, tuhaf öğretmenlerine, yaz tatillerine ve elbette asla vaz geçemedikleri çay partilerine odaklanan eğlendirici bir “four panel – yonkoma” seridir.
 

{strong}K-On! Cilt 12 isimli kitap 240 sayfadan oluşmaktadır ; Kakifly tarafından kaleme alınmıştır. KOMİK ŞEYLER YAYINCILIK tarafından 05.08.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}K-On! Cilt 12 kitabın özetini okuyabilir, K-On! Cilt 12 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. K-On! Cilt 12 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
K-On! Cilt 12 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir