Julius Caesar Manga Shakespeare pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Martın ortasında dikkat,” diye uyarır bir kahin, Shakespeare’in soylu ideallerin kan banyosuna dönmesini anlattığı bu klasik eserinde. Askeri başarılarla kibirlenen Caesar, halkın onun diktatörlüğünü kabul edeceğine inanır. Ama inançlı Cumhuriyetçiler Brutus ve Cassius onu öldürmeye karar verirler. Antony ve Octavius intikam almak isteyince içsavaş çıkar. Shakespeare’in metninin bu manga uyarlaması, olayı eski Roma’dan gelecekteki bir şehir-devlete, uzun süren demokrasi kurma mücadelelerinin ardından tiranlıkla karşı karşıya kalan bir devlete taşımaktadır.

Julius Caesar William Shakespeare’in çizgi uyarlaması olan Manga Shakespeare dizisinde yer almaktadır. Japon çizgilerinden esinlenen ve Shakespeare’in özgün metinlerinden Richard Appignanesi tarafından uyarlanan bu dizi, usta mangacıların çizimleriyle büyük yaratıcının sözlerini, öğrenciler, Shakespeare okurları ve manga hayranları için canlandırıyor.
 

{strong}Julius Caesar
Manga Shakespeare isimli kitap 208 sayfadan oluşmaktadır ; William Shakespeare tarafından kaleme alınmıştır. EVEREST YAYINLARI tarafından 13.04.2010 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Julius Caesar
Manga Shakespeare kitabın özetini okuyabilir, Julius Caesar
Manga Shakespeare kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Julius Caesar
Manga Shakespeare kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Julius Caesar
Manga Shakespeare kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir