Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Punpun Nobel Ödülü kazanıp dünyayı kurtarmak istiyor. Böylece Aiko onu sevmeye başlayabilir! Fakat artık babası hapishanede, annesi de hastanede. “Tanrım, Tanrım, çıngır hey!” diye seslendiği Tanrı onu sevmiyor. Punpun yine de her şeyin iyiye gideceğine inanıyor. Şimdilik… İyi Geceler Punpun, bir çocuğun ilkokul yıllarından 20’li yaşlarının başına kadar olan kaotik aile bağlarını, arkadaşlarını, aşk hayatını ve hayallerini konu alan bir büyüme draması. İnio Asano, bu sıradan çocuğun sıradan hikayesinin korku, inanç ve sevgiyle sarsılışını bir destan haline getiriyor. 2017 Eisner Ödüllerine aday gösterilen İyi Geceler Punpun ilk cildiyle karşınızda!
 

{strong}İyi Geceler Punpun 1.Cilt isimli kitap 432 sayfadan oluşmaktadır ; İnio Asano tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 15.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}İyi Geceler Punpun 1.Cilt kitabın özetini okuyabilir, İyi Geceler Punpun 1.Cilt kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. İyi Geceler Punpun 1.Cilt kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
İyi Geceler Punpun 1.Cilt kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir