İkigami Cilt 1/ İntikamın Sonu pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Bu ülkede ulusal refahı koruma yasası adında bir yasa var. Bu yasa kapsamında, insanlara yaşamın değerini hatırlatmak ve ülkedeki refahı korumak adına rastgele seçilmiş gençlere “ikigami” adında, onlara öleceklerini bildiren bir kart teslim ediliyor. Bu kartı teslim almak, o kişi için geriye yaşayabileceği sadece bir günü kaldığı anlamına geliyor. “daha hiçbir şey başaramamış, beni hatırlayacak kimsem olmamış ve geriye hiçbir şey bırakamamış bir halde yok olup gideceğim… Buna rağmen son olarak yalnızca bir gün mü yaşamama izin verecekler?” Geriye kalan 24 saatte gerçekten ne yaşanabilir ki? İnsanın ruhunu derinden sarsan bir hikaye için perdeler aralanıyor!
 

{strong}İkigami Cilt 1/ İntikamın Sonu isimli kitap 216 sayfadan oluşmaktadır ; Motoro Mase tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 22.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}İkigami Cilt 1/ İntikamın Sonu kitabın özetini okuyabilir, İkigami Cilt 1/ İntikamın Sonu kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. İkigami Cilt 1/ İntikamın Sonu kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
İkigami Cilt 1/ İntikamın Sonu kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir