İkigami Cilt 07 / Peşinden Koştuğum Haya pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Ölüm bir anlıktır ama yaşam sonsuza dek ışık saçabilir. Bu ülkede Ulusal Refahı Koruma Yasası adında bir yasa var. Bu yasa kapsamında, insanlara yaşamın değerini hatırlatmak ve ülkedeki refahı korumak adına rastgele seçilmiş gençlere “İkigami” adında, onlara öleceklerini bildiren bir kart teslim ediliyor. Bu kartı teslim almak, o kişi için geriye yaşayabileceği sadece bir günü kaldığı anlamına geliyor. Potansiyelim olduğuna hâlâ inanıyorlar. Evet, burada pes edersem bütün hayatım yalan olur. İstedikleri kadar gülsünler, alay etsinler, ben sonuna kadar devam edeceğim. Hadi bakalım Katsunori, her şeyini son damlasına kadar kullan!!
 

{strong}İkigami Cilt 07 / Peşinden Koştuğum Haya isimli kitap 240 sayfadan oluşmaktadır ; Motoro Mase tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 01.01.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}İkigami Cilt 07 / Peşinden Koştuğum Haya kitabın özetini okuyabilir, İkigami Cilt 07 / Peşinden Koştuğum Haya kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. İkigami Cilt 07 / Peşinden Koştuğum Haya kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
İkigami Cilt 07 / Peşinden Koştuğum Haya kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir