İkigami Cilt 06 / Meydana Çıkan Gerçek pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Ölsen bile ardında yaşayacak bir şey bırak. Bu ülkede ulusal refahı koruma yasası adında bir yasa var. Bu yasa kapsamında, insanlara yaşamın değerini hatırlatmak ve ülkedeki refahı korumak adına rastgele seçilmiş gençlere “ikigami” adında, onlara öleceklerini bildiren bir kart teslim ediliyor. Bu kartı teslim almak, o kişi için geriye yaşayabileceği sadece bir günü kaldığı anlamına geliyor. Ulusal refahı koruma yasası adına öldürülmenin insanlık onuruna hakaret olduğunu umursamayan hükümet yetkililerine nasıl boyun eğeriz!? Kendi vatandaşlarını katleden sistemin temsilcilerinin bu gerçeği fark etmelerini sağlayacağız.
 

{strong}İkigami Cilt 06 / Meydana Çıkan Gerçek isimli kitap 240 sayfadan oluşmaktadır ; Motoro Mase tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 05.04.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}İkigami Cilt 06 / Meydana Çıkan Gerçek kitabın özetini okuyabilir, İkigami Cilt 06 / Meydana Çıkan Gerçek kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. İkigami Cilt 06 / Meydana Çıkan Gerçek kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
İkigami Cilt 06 / Meydana Çıkan Gerçek kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir