İkigami Cilt 03 / Kontrolden Çıkan Hayat pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Hayat karanlıktır, ölüm de karanlıktır… O yüzden kendi başımıza parlamak zorundayız.
 
Bu ülkede ulusal refahı koruma yasası adında bir yasa var.
 
Bu yasa kapsamında, insanlara yaşamın değerini hatırlatmak ve ülkedeki refahı korumak adına rastgele seçilmiş gençlere “ikigami” adında, onlara öleceklerini bildiren bir kart teslim ediliyor. Bu kartı teslim almak, o kişi için geriye yaşayabileceği sadece bir günü kaldığı anlamına geliyor. “ikigami olmasaydı insanlar yaşamın değerini anlayamazdı… Demek ki asıl problem bizzat toplumun kendisinde.” ardında bir iz bırakmadan yok olup gitmek… Bir insan gözü açık gitmemek için gerçekten ne yapabilir? Büyük ses getiren çarpıcı serinin üçüncü kitabı karşınızda!
 

{strong}İkigami Cilt 03 / Kontrolden Çıkan Hayat isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Motoro Mase tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 05.04.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}İkigami Cilt 03 / Kontrolden Çıkan Hayat kitabın özetini okuyabilir, İkigami Cilt 03 / Kontrolden Çıkan Hayat kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. İkigami Cilt 03 / Kontrolden Çıkan Hayat kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
İkigami Cilt 03 / Kontrolden Çıkan Hayat kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir