Horimiya / Horisan ile Miyamurakun 1. Cilt pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Okulda zeki, başarılı ve popüler bir kız olmasıyla tanınan Kyouko Hori, aslına bakarsınız okul dışında arkadaşlarının onu tanıdığından çok farklı biri. İşkolik anne ve babasının yokluğunda erkek kardeşine bakmak, alışveriş ve ev işlerini yapmak zorunda olan Hori’nin, arkadaşları gibi gezip eğlenmeye ayıracak hiç zamanı yok.
 
Bir gün sessiz, sıkıcı sınıf arkadaşı beklenmedik bir şekilde ve okuldakinden bambaşka bir görünümle karşısında belirdiğinde, Hori her insanın başkalarından gizlediği bir yanı ve her hikâyenin birden fazla tarafı olduğunu keşfeder! Böylece Hori’nin hayatında yeni bir sayfa açılır!
 
Okul hayatı, arkadaşlıklar ve kendini keşfetme hakkında ilham verici hikâyesiyle Horimiya sizi etkisi altına alacak!
 

{strong}Horimiya / Horisan ile Miyamurakun 1. Cilt isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Hero tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 18.02.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Horimiya / Horisan ile Miyamurakun 1. Cilt kitabın özetini okuyabilir, Horimiya / Horisan ile Miyamurakun 1. Cilt kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Horimiya / Horisan ile Miyamurakun 1. Cilt kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Horimiya / Horisan ile Miyamurakun 1. Cilt kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir