Horimiya Horisan ile Miyamurakun 08 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Horisan ile Miyamurakun?un etkileyici hikâyesi devam ediyor! Katagiri Lisesi öğrencileri spor festivaline hazır… Hori’nin kavgacı sözleri sayesinde, fiziksel etkinliklere karşı fobisi olan Miyamura bile heyecanlandı ve oyunlara katılmaya can atıyor sanki! Sengoku’nun kayıtsızlığı, Sakura’nın ritim eksikliği ve Hori’nin erkeksi amigoluğu ön plana çıkarken, üçüncü sınıflar okul hayatlarındaki bu son spor festivalinden hafızalarında kalacak son anıları biriktiriyorlar, oysa Miyamura için bunlar onun festivalle ilgili ilk anıları olacak! Okul hayatı, arkadaşlıklar ve kendini keşfetme hakkında ilham verici hikâyesiyle _Horimiya_ sizi etkisi altına alacak!
 

{strong}Horimiya Horisan ile Miyamurakun 08 isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Hero tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 18.04.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Horimiya Horisan ile Miyamurakun 08 kitabın özetini okuyabilir, Horimiya Horisan ile Miyamurakun 08 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Horimiya Horisan ile Miyamurakun 08 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Horimiya Horisan ile Miyamurakun 08 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir