Horimiya Horisan ile Miyamurakun 06 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Horisan ile Miyamurakun’un etkileyici hikâyesi devam ediyor! Miyamura ve Hori birbirlerine daha sıkı bağlandıkça, daha çok bir araya geldikçe, hayat her geçen gün onlara biraz daha güzel görünmeye başlıyor. Okuldaki herkes için onları her an beraber görmek artık çok doğal. Birlikte vakit geçiriyor, birbirlerini özlüyor, zaman zaman da kavga ediyorlar. Acısıyla, tatlısıyla devam eden çalkantılı okul hayatı içinde bakalım Miyamura ve Hori’yi neler bekliyor… Okul hayatı, arkadaşlıklar ve kendini keşfetme hakkında ilham verici hikâyesiyle Horimiya sizi etkisi altına alacak!
 

{strong}Horimiya Horisan ile Miyamurakun 06 isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Hero tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 03.01.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Horimiya Horisan ile Miyamurakun 06 kitabın özetini okuyabilir, Horimiya Horisan ile Miyamurakun 06 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Horimiya Horisan ile Miyamurakun 06 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Horimiya Horisan ile Miyamurakun 06 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir