Horimiya Horisan ile Miyamurakun 05 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Horisan ile Miyamurakun’un etkileyici hikâyesi devam ediyor! Hori ve Miyamura artık resmen bir çift ve bunu okuldaki herkes biliyor. Ancak ilişkileriyle ilgili olarak insanların Hori’nin arkasından konuştuğunu düşünen Miyamura için her şey güllük gülistanlık değil. Hori’nin erkek arkadaşı olma konusunda duyduğu endişe tavan yapınca Miyamura, görünüşünü dramatik bir biçimde değiştirmeye karar verir, bu dönüşüm herkesin onun hakkındaki fikrini bir anda değiştirmeye yeter… Okul hayatı, arkadaşlıklar ve kendini keşfetme hakkında ilham verici hikâyesiyle Horimiya sizi etkisi altına alacak!
 

{strong}Horimiya Horisan ile Miyamurakun 05 isimli kitap 184 sayfadan oluşmaktadır ; Hero tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 14.11.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Horimiya Horisan ile Miyamurakun 05 kitabın özetini okuyabilir, Horimiya Horisan ile Miyamurakun 05 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Horimiya Horisan ile Miyamurakun 05 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Horimiya Horisan ile Miyamurakun 05 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir