Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Vampirler! Naziler! Katliam! Aksiyon! Bunlara bir de parlak stil ve egzotik yerler eklendiğinde, karşınıza Hellsing 3. Cilt çıkıyor. Kısıtlı birlikleriyle, vampir-öldüren vampirler ve paralı askerler, denizaşırı ufak bir gezi planlıyorlar… Hem de gizli kapaklı kökenleriyle eski bir Nazi örgütünün, anlaşılması zor Milenyum Projesi’ni araştırmak üzere, güzel Güney Amerika’ya doğru… Bu bir savaşın başlangıcı ve sadece zaman, bu savaşın ne kadar çirkinleşebileceğini gösterecek. Ama bir tek şey kesin; o da vampir Alucard’ın, kendine layık bir başlangıç yapacağına emin olması!

Şimdiden çok popüler bir anime serisi haline gelen Hellsing, eserini kan ve eğlenceyle, absürtlük ve vahşetle kaynaştıran yaratıcısı Kohta Hirano’nun ellerinde daha çok etap ve daha fazla eğlence buluyor. Hellsing, fantezinin çarpıklaşması ve çok çılgın!
 

{strong}Hellsing 3 isimli kitap 200 sayfadan oluşmaktadır ; Kohta Hirano tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 09.11.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Hellsing 3 kitabın özetini okuyabilir, Hellsing 3 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Hellsing 3 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Hellsing 3 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir