Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Cinayet ve suçların dünyasında, politik entrika ve din çatışmaları, canavarlar ve yaşayan ölü kahramanlar, olağan varoluşun merceği altındalar. Bu bomba-sınıf bir iş! Kan içmeyi ve gerçekten “o şey” olmayı reddeden yeni dönüşmüş vampir (ama hala lanet olası iyi bir dövüşçü), sevimli, küçük polis kız, Victoria; henüz bütün eteneklerini göstermemiş olan, süper gösterişli, süper-vampir Alucard; ve ceketinin cebinde kendine has hilelerini saklayan yaşlı kahya Walter. Bütün bunlar, Hellsing’de ölen ve öldüren karakterlerden ufacık lezzetler, ve olaylar henüz başlıyor.

Günümüz gençliğinin beğeni seviyesinde dili ve tarzı ile Hellsing sadece iyi bir eğlence değil, aynı zamanda ufak dokunuşlarla modaya uygun gotik bir fantezi ve normalliğin parmaklıklarını aşan şiddetiyle, karanlığın içine gülerek firar ediyor.
 

{strong}Hellsing 2 isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Kohta Hirano tarafından kaleme alınmıştır. GEREKLİ ŞEYLER tarafından 01.03.2023 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Hellsing 2 kitabın özetini okuyabilir, Hellsing 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Hellsing 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Hellsing 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir