Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Raylara yuvarlanan bir sarhoşu kurtarmaya çalışan Kurono ve Kato’nun üzerinden bir tren geçti. Kurono ve Kato bir anda ortadan kayboldular ve kendilerini bilmedikleri bir yerde buldular. Hâlâ hayatta olup olmadıklarına emin değiller; belki de arada bir yerdeler…
 
Üstelik başka tuhaflıklar da söz konusu. Geldikleri yerdeki bir küre, onlara garip şeyler söylüyor: “Hayatlarınız sona erdi. Yeni hayatınızın nasıl gideceğine ben karar vereceğim!” Gantz isimli bu küre onları ölüm oyunları oynamaya ve “trajik sonları” onlarınkini andıran diğerleriyle birlikte, tuhaf uzaylıları öldürmeye zorluyor.
 
Bu karanlık ve aksiyon dolu manga; şiddetle alakalı değer yargılarını ve ergenlik döneminin cinsellikle bağlantılı kafa karışıklığı ve endişelerini konu ediniyor.
 
Gantz, büyük bir keyifle okuyup devamını heyecanla bekleyeceğiniz bir yetişkin mangası.
 

{strong}Gantz / Cilt 1 isimli kitap 216 sayfadan oluşmaktadır ; Hiroya Oku tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 05.09.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Gantz / Cilt 1 kitabın özetini okuyabilir, Gantz / Cilt 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Gantz / Cilt 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Gantz / Cilt 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir