Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Elbise giymiyor olmasına rağmen, Kurono son hedef olan devasa büyüklükteki dinozoru öldürmeyi başarır. Ancak tam da görev sona ermiş gibi görünürken siyah elbiseli tuhaf adamların saldırısına uğrarlar. Ne Kurono ne de İzumi’nin varlığından haberdar olmadığı bu tuhaf düşmanın ortaya çıkışıyla, dinozor saldırısından kurtulanların pek çoğu transfer olamadan katledilirler. Günlük hayata dönükten sonra da Kurono hayatta kalan üyelerle yakınlaşmaya devam eder ancak bu huzur ortamı, görevde olmamalarına rağmen peşlerine düşen bu siyah elbiseliler tarafından bozulacaktır. Hikâye akışı ve ana kahramanlarının yaşadıklarıyla diğer tüm mangalardan ayrılan yetişkin mangası Gantz, yüksek temposuyla şaşırtmaya devam ediyor.
 

{strong}Gantz 14 isimli kitap 224 sayfadan oluşmaktadır ; Hiroya Oku tarafından kaleme alınmıştır. KURUKAFA tarafından 22.12.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Gantz 14 kitabın özetini okuyabilir, Gantz 14 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Gantz 14 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Gantz 14 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir