Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Düşlerle aynı maddeden yapılmışız,” der sihirbaz Prospero. Düklüğü elinden alınmıştır ve kızı Miranda’yla birlikte ıssız bir adaya düşmüştür. Yıllarca sürgün kaldıktan sonra, onu kandıran kardeşini ve siyasi düşmanlarını aynı adaya kazazede olarak sürükleyen bir fırtına yaratır. Shakespeare’in özgün dilinin manga resimleriyle kaynaşması olan bu etkileyici uyarlama, insanlığı ikinci bir Karanlık Çağlara götüren 21. yüzyılın enerji krizinden sonraki bir zamanda geçmektedir. Teknolojiyi “büyücüler” hayatta tutar. Prospero’nun “sihri” kolayca kazanılan bir aşkı, kölelikten özgürlüğe geçişi ve sonsuz iktidar mücadelesini anlatır.

Fırtına, VVilliam Shakespeare’in çizgi uyarlaması olan Manga Shakespeare dizisinde yer almaktadır. Japon çizgilerinden esinlenen ve Shakespeare’in özgün metinlerinden Richard Appignanesi tarafından uyarlanan bu dizi, usta manganların çizimleriyle büyük yaratıcının sözlerini öğrenciler, Shakespeare okurları ve manga hayranları için canlandırıyor.
 

{strong}Fırtına (Cep Boy) isimli kitap 208 sayfadan oluşmaktadır ; Paul Duffield tarafından kaleme alınmıştır. ALFA YAYINLARI-KAMPANYA tarafından 09.10.2009 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Fırtına (Cep Boy) kitabın özetini okuyabilir, Fırtına (Cep Boy) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Fırtına (Cep Boy) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Fırtına (Cep Boy) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir