Fire Force Alev Gücü (1. Cilt) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Alevli bir maceraya hazır mısınız?
 
Güneş Takvimi, yıl 198…  Tokyo halkı büyük bir tehdit altında. Ruhları şeytanlar tarafından ele geçirilen insanlar aniden alev alıp yanmaya başlayarak etrafa korku saçıyorlar. Alev Gücü bu tehlikeli durumla mücadele etmek için iş başında. Hem “alev insanların” ateşini söndürüp ruhlarını kurtarmak hem de bu tuhaf vakaların gizemini çözmek onların görevi. 
 
Tam da vakaların iyice yoğunlaştığı bir zamanda takıma yeni bir üye katılıyor. Ardında ünlü, şeytanın ayak izlerini bırakarak roket hızında koşmak gibi eşsiz bir yeteneğe sahip olan ve kahraman olma isteğiyle yanıp tutuşan itfaiyeci Şinra… 
 
Tüm şehir yanıp küle dönmeden önce, Alev Gücü gizemli vakaların kaynağını keşfedip insanlığı bu ölümcül tehditten kurtarabilecek mi?
 

{strong}Fire Force Alev Gücü (1. Cilt) isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Atsushi Ohkubo tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 26.10.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Fire Force Alev Gücü (1. Cilt) kitabın özetini okuyabilir, Fire Force Alev Gücü (1. Cilt) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Fire Force Alev Gücü (1. Cilt) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Fire Force Alev Gücü (1. Cilt) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir