Disney Manga Yeni Nesil Özlü Kötüler Üçlemesi (3 Kitap Set) pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Auradon Koleji’ndeki Ebeveynler Günü, KÇ’ler için beklenenden daha korkunç olacak gibi. Yeni arkadaşları ve sınıf arkadaşları tarafından dışlanan Mal, Evie, Jay ve Carlos, ebeveynlerinin hain planını gerçekleştirmeye çok kararlı ancak şüphe içlerini kemirmiyor da değil. Auradon halkı, KÇ’lerin her zaman kötü olacağını düşünüyor ama aslında onlar kalplerinde çelişki içindeler.
Disney Yeni Nesil: Özü Kötüler Üçlemesi’nin son kitabı seni bekliyor: KÇ’ler kendilerine karşı dürüst olmanın ne demek olduğunu keşfederken sen de onlara katıl!
Disney Manga Yeni Nesil Özlü Kötüler Üçlemesi 3 Kitap Set
•    Disney Manga Yeni Nesil Özlü Kötüler Üçlemesi 1
•    Disney Manga Yeni Nesil Özlü Kötüler Üçlemesi 2
•    Disney Manga Yeni Nesil Özlü Kötüler Üçlemesi 3
 
 

{strong}Disney Manga Yeni Nesil Özlü Kötüler Üçlemesi (3 Kitap Set) isimli kitap sayfadan oluşmaktadır ; Jason Muell tarafından kaleme alınmıştır. BETA BYOU tarafından 01.09.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Disney Manga Yeni Nesil Özlü Kötüler Üçlemesi (3 Kitap Set) kitabın özetini okuyabilir, Disney Manga Yeni Nesil Özlü Kötüler Üçlemesi (3 Kitap Set) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Disney Manga Yeni Nesil Özlü Kötüler Üçlemesi (3 Kitap Set) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Disney Manga Yeni Nesil Özlü Kötüler Üçlemesi (3 Kitap Set) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir