Disney Manga Cruella / Siyah, Beyaz Ve Kırmızı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

HERKESE İYİ DAVRANARAK EFSANE OLUNMAZ!
DOĞDUĞUNDA ADINI CRUELLA KOYMAMIŞLARDI. Yetenekli, yenilikçi ve hırslıydı Estella. Moda tasarımcısı olma hayalleri kuruyordu ama tüm dünya bu hayallerin gerçekleşmesine engel olmaya kararlıydı. Amatör bir hırsızın hayatı pek da ışıltılı değildir. 1970’lerin Londra’sında kendisi ve tasarımları için yüksek hedeflerin peşindeydi Estella, ah bir de parası olsaydı! Estella, en yakın arkadaşları, (ufak) suç ortakları Horace ve Jasper ile sokaklarda neler yapıyor? Engel tanımayan meşhur diva Cruella ortaya çıkmadan önce neler yaşandı?
 
 

{strong}Disney Manga Cruella / Siyah, Beyaz Ve Kırmızı isimli kitap 176 sayfadan oluşmaktadır ; Hachi Ishie tarafından kaleme alınmıştır. BETA BYOU tarafından 29.08.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Disney Manga Cruella / Siyah, Beyaz Ve Kırmızı kitabın özetini okuyabilir, Disney Manga Cruella / Siyah, Beyaz Ve Kırmızı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Disney Manga Cruella / Siyah, Beyaz Ve Kırmızı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Disney Manga Cruella / Siyah, Beyaz Ve Kırmızı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir