Disney Manga Cruella – Cruella Selam Zalim Yürek Takım 2 Kitap pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

HERKESE İYİ DAVRANARAK EFSANE OLUNMAZ!
 
DOĞDUĞUNDA ADINI CRUELLA KOYMAMIŞLARDI. Yetenekli, yenilikçi ve hırslıydı Estella. Moda tasarımcısı olma hayalleri kuruyordu ama tüm dünya bu hayallerin gerçekleşmesine engel olmaya kararlıydı. Amatör bir hırsızın hayatı pek da ışıltılı değildir. 1970’lerin Londra’sında kendisi ve tasarımları için yüksek hedeflerin peşindeydi Estella, ah bir de parası olsaydı! Estella, en yakın arkadaşları, (ufak) suç ortakları Horace ve Jasper ile sokaklarda neler yapıyor? Engel tanımayan meşhur diva Cruella ortaya çıkmadan önce neler yaşandı?
 

BİR ZAMANLAR O DA İYİ OLMAK İSTEMİŞTİ…
 

{strong}Disney Manga Cruella – Cruella Selam Zalim Yürek Takım 2 Kitap isimli kitap sayfadan oluşmaktadır ; Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. BETA BYOU tarafından 17.11.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Disney Manga Cruella – Cruella Selam Zalim Yürek Takım 2 Kitap kitabın özetini okuyabilir, Disney Manga Cruella – Cruella Selam Zalim Yürek Takım 2 Kitap kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Disney Manga Cruella – Cruella Selam Zalim Yürek Takım 2 Kitap kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Disney Manga Cruella – Cruella Selam Zalim Yürek Takım 2 Kitap kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir