Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Issız, gizemli bir adada bombalarla oynanan bu cinayet oyununu oynamak zorunda bırakılan Sakamoto, ilk düşman oyuncuyu kıl payı saf dışı bırakır. Ancak katil olma ihtimali ve vicdan azabı yüzünden yıpranmaktadır. Adada bir ruh gibi dolaşırken Kiyoşi Taira adlı orta yaşlı bir adamla tanışır. Taira’dan oyun hakkında bazı bilgiler alan Sakamoto, bu işin arkasında “BTOOOM!” Oyununun yapımcısı Tyranos Japan’ın parmağı olduğunu fark eder. İkili, bu adadan kaçmanın bir yolunu bulmak için adanın derinliklerine doğru yola çıkarlar. Acımasız Gerçek Bombalı Ölüm Oyunu “BTOOOM!”un sırları yavaş yavaş çözülürken daha gaddar düşmanlar Sakamoto‘ya saldırır.
 

{strong}Btooom! Cilt 2 isimli kitap 194 sayfadan oluşmaktadır ; Junya Inoue tarafından kaleme alınmıştır. KOMİK ŞEYLER YAYINCILIK tarafından 03.12.2021 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Btooom! Cilt 2 kitabın özetini okuyabilir, Btooom! Cilt 2 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Btooom! Cilt 2 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Btooom! Cilt 2 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir