All You Need Is Kill 1 / Öldür Yeter 1 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Dünya, Taklitçiler olarak bilinen uzaylıların işgali altındadır. Bugüne kadar böylesine dehşetli bir mücadeleye girmemiş insanlığın kaderi ise Birleşik Savunma Ordusu’nun ellerinde… Savaşın soğuk yüzüyle hiç karşılaşmamış acemi bir asker olan Keyci Kiriya çarpışmalarda hayatını kaybeder ancak kendini aynı günün sabahında, aynı olayları yeniden yaşarken bulur; hem de tekrar tekrar. Bu sonsuz döngünün 158. seferinde ise gizemli bir müttefikten, Metal Ceketli Sürtük olarak bilinen kadın asker Rita Vrataski’den bir mesaj alır… Acaba bu kadın, Keyci’nin kurtuluşu mu yoksa son ölümü mü anlamına gelmektedir?
 

{strong}All You Need Is Kill 1 / Öldür Yeter 1 isimli kitap 216 sayfadan oluşmaktadır ; Hiroşi Sakurazaka tarafından kaleme alınmıştır. AKILÇELEN KİTAPLAR tarafından 11.01.2017 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}All You Need Is Kill 1 / Öldür Yeter 1 kitabın özetini okuyabilir, All You Need Is Kill 1 / Öldür Yeter 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. All You Need Is Kill 1 / Öldür Yeter 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
All You Need Is Kill 1 / Öldür Yeter 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir