Zor Miras / Jim Cutlass pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Okuyacak ve göreceksiniz: Yaratıcıları, bu birinci bölümün sonunda Cutlass’a varlıklı, ama sürprizlerle dolu bir gelecek vaat ediyorlar; inişli çıkışlı bir yazgı çizdiklerini belli ediyorlar.
İşin doğrusunu sorarsanız, bu çizgi roman dizisinin yazgısı da böyle oldu. Fransa’da öykünün tadı, Jim Cutlass’ın serüven düşkünü ilk hayranlarının damağında kaldı. Dizisinin yayımlanan ilk bölümü Zor Miras’tan sonra, okurların ikinci öyküyü okumak için 10 yıl beklemeleri gerekti. Oysa sizin için böyle bir sorunun olmadığını biliyorsunuz. İkinci Jim Cutlass serüveni kısa bir süre sonra kitapçılarda sizi bekliyor olacak, öykülerin arası hiç açılmayacak!
Remzi Kitabevi’nin 75 yılı aşkın özenli geleneğiyle, ülkemiz çizgi roman yayıncılığı alanında bir dönüm noktası olacağına, birçoklarına örnek oluşturacağına inanıyorum.
Mehmet Avni Arıduru
 

{strong}Zor Miras / Jim Cutlass isimli kitap 64 sayfadan oluşmaktadır ; Jean-Michel Charlier tarafından kaleme alınmıştır. REMZİ KİTABEVİ tarafından 17.08.2001 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Zor Miras / Jim Cutlass kitabın özetini okuyabilir, Zor Miras / Jim Cutlass kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Zor Miras / Jim Cutlass kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Zor Miras / Jim Cutlass kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir