Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Uykusuz ve Hortlak dergilerinden tanıdığımız Erman Çağlar ve Ender Yıldızhan, hiçbir yerde yayımlanmamış yepyeni bu yepyeni eserle, okurlarının ve sevenlerinin karşısına çıkıyor.
“Özel bir üniversitede sekreter olarak çalışan Meltem Hanım, yıllık iznini erkek arkadaşıyla birlikte Hollanda’da geçirmeye karar vermiştir. Hollanda, Meltem Hanım’dan vize için bir takım belgeler ister; Meltem Hanım belgeleri toplamayı kabul eder, ancak kendisinin de Hollanda’dan bazı talepleri vardır: Bütün bir sene boyunca iş yerinde hissettiği iç sıkıntısını, erkek arkadaşıyla yaşadığı problemleri ve adını koyamadığı bütün hisleri, kendisiyle birlikte Hollanda’ya götürecek ve Hollanda’nın görülmeye değer yerlerini onlarla birlikte gezecektir…”
 

{strong}Yıllık İzin isimli kitap 112 sayfadan oluşmaktadır ; Erman Çağlar tarafından kaleme alınmıştır. SIRTLAN KİTAP tarafından 31.10.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Yıllık İzin kitabın özetini okuyabilir, Yıllık İzin kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Yıllık İzin kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Yıllık İzin kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir