Yıldızlar Saçıldığında (Fleksi Kapak) pdf indir

3.5/5 Votes: 2

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

“Nasıl bakılacağını bilirseniz, yıldızların özüne işlenmiş hikâyeler vardır. Bir yıldız gibi olun, ışığınız parlasın. Hikâyeniz parlasın. Çünkü bizi eve hikâyeler götürecek.”
 Mülteci kampında günler birbirinin aynı geçer: sıkıcı, aç ve gergin. Kampta ne yeteri kadar yiyecek vardır ne oyalanacak bir şey ne de ihtiyaç duyulan ilaçlar. Hayatının büyük kısmı kampta geçen Omar, okula gitme fırsatı doğduğunda bunu hem kendi hem kardeşi Hasan için bir umut ışığı olarak görür. Fakat bu aynı zamanda konuşamayan kardeşini, ailesine dair tek hatırasını yalnız bırakacağı anlamına gelir. Omar ve kardeşinin hayalini kurdukları yeni hayata başlamaları içinse beklemeleri, beklemeleri ve daha çok beklemeleri gerekir. 
Ömrünü karşılaştığı zorluklarla mücadele ederek ve değer verdiği şeyleri var gücüyle koruyarak geçiren Omar, nereye giderse gitsin ve yanında kim olursa olsun ailesini ve evini yüreğinde taşır.
 
Yıldızlar Saçıldığında, Omar Mohammed’in kendi hikâyesini tüm içtenliğiyle anlattığı, ödüllü çizgi roman yazarı Victoria Jameson’un kaleminde hayat bulan, bekleyişin ve umudun buluştuğu etkileyici bir çizgi roman.

 

{strong}Yıldızlar Saçıldığında (Fleksi Kapak) isimli kitap 264 sayfadan oluşmaktadır ; Omar Mohamed tarafından kaleme alınmıştır. TİMAŞ GENÇ tarafından 21.06.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Yıldızlar Saçıldığında (Fleksi Kapak) kitabın özetini okuyabilir, Yıldızlar Saçıldığında (Fleksi Kapak) kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Yıldızlar Saçıldığında (Fleksi Kapak) kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Yıldızlar Saçıldığında (Fleksi Kapak) kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir