Yenilmez Demir Adam Iron Man Cilt 9: Şeytan pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

ONUN ADI TONY VE O BİR ALKOLİK.
 
Tony Stark bir şehrin taşa dönüşmesine ve tanrılar arasındaki bir savaşa şahit oldu. Dünyanın akıbetinin kaçınılmaz olduğuna karar verdiğinde de içkiye sığındı. Başına gelen onca şeye rağmen pes etmeyen kahramanın tek bir hedefi var: hem işini hem de özel hayatını tekrar rayına oturtmak. Fakat farklı planları olan Mandarin’le Ezekiel Stane, Tony’nin alkolizmle olan mücadelesini ifşa ederken bir yandan da son darbeyi indirecek bir süper kötü ordusu kurarlar. Sasha ve Justine Hammer da teknolojide dünya liderliğini ele geçirmelerinin önündeki tek mani olan kişinin ayağını kaydırmak için elinden geleni yapmaya devam etmektedir. Demir Adam bu topyekûn taarruza direnmeyi mi başarabilecek mi? Yoksa sonunda yine şeytanına teslim mi olacak?
 

{strong}Yenilmez Demir Adam Iron Man Cilt 9: Şeytan isimli kitap 136 sayfadan oluşmaktadır ; Matt Fraction tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 03.10.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Yenilmez Demir Adam Iron Man Cilt 9: Şeytan kitabın özetini okuyabilir, Yenilmez Demir Adam Iron Man Cilt 9: Şeytan kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Yenilmez Demir Adam Iron Man Cilt 9: Şeytan kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Yenilmez Demir Adam Iron Man Cilt 9: Şeytan kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir