X – Men Mesih’in Dönüşü Cilt 1 pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Mutant olmak her zaman için kötüydü ama şu an en kötü zaman olabilir. Mutant popülasyonu X-geni taşıyan 181 kişiden, bir türün devamlılığını sağlamaya yetmesi imkânsız sayıda bireyden ibaretti. Bir yılı aşkın süredir hiç yeni mutant doğmamıştı; ta ki mutant bebek Hope dünyaya gelene kadar. Hope, kendi can güvenliği için, mutant asker Cable’ın himayesinde geleceğe gönderilmişti. Ama artık geri döndüler.
Hope, pek çok türdeşi tarafından mutant ırkını huzur ve refah dolu bir geleceğe taşıyacak mutant mesihi olarak görülüyordu. Ancak mutantların yok olduğu bir gelecekten gelen mutant avcısı robot Bastion ve önderliğindeki insan konseyi Hope’un mutantlarla buluşmasına engel olmak için varlarını yoklarını ortaya koyuyor. Kızın ölümü mutantların tabutuna çakılan son çivi olacak. Bütün bir türün geleceği Hope’un omuzlarında. Bu mutant türünün sonu mu olacak yoksa dirilişleri mi?
 

{strong}X – Men Mesih’in Dönüşü Cilt 1 isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Matt Fraction tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 27.06.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}X – Men Mesih’in Dönüşü Cilt 1 kitabın özetini okuyabilir, X – Men Mesih’in Dönüşü Cilt 1 kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. X – Men Mesih’in Dönüşü Cilt 1 kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
X – Men Mesih’in Dönüşü Cilt 1 kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir