X-Men Dark Phoenix Saga pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Zafer ve trajedi dolu destansı bir hikaye!
Dark Phoenix yükseldiğinde güneşler söner ve evrenler yok olur! Charles Xavier tarafından bir araya getirilen X-Men, harikulade yeteneklerini, kendilerinden korkan insanlığı korumaya adamışlardı. Ama şimdi bu olağanüstü kişiler, bütün kainata yayılacak bir maceraya çıkmak üzereler. İçlerinden biri, Jean Grey, aklın alamayacağı büyüklükte bir güce farkında olmadan sahip oluyor ve bu gücün altında mutlak bir çöküş yaşıyor.

X-Men bir karar vermek zorunda: El üstünde tuttukları bu kadının hayatı bütün evrendeki varoluşa değer mi? Mutlak güç ve insan ruhunun zaferinin harmanladığı bu dokunaklı masal, 30 yıllık X-Men efsanesinin mihenk taşlarından biri olmuştur. Şimdiyse elinizde tuttuğunuz, tümüyle yeniden gözden geçirilip düzenlenmiş bu özel ciltle, Dark Phoenix mitosunun her detayı tüm ihtişamıyla gözler önüne seriliyor!
 

{strong}X-Men Dark Phoenix Saga isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Chris Claremont tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 31.01.2019 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}X-Men Dark Phoenix Saga kitabın özetini okuyabilir, X-Men Dark Phoenix Saga kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. X-Men Dark Phoenix Saga kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
X-Men Dark Phoenix Saga kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir