X-Men Büyük Maceralar Mutantların Düşüşü pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Üç mutant takımı. Üç trajedi. X-Men’in hayatını sonsuza dek değiştiren bir olay! Apocalypse’in gölgesi X-Factor üzerinde gezerken, kendini beğenmiş, gamsız Angel’ın metal kanatlı, asık suratlı ve karanlık Archangel’a dönüşümüne tanıklık edeceksiniz. New Mutants’ın trajedisini, masumiyetleri bir takım arkadaşlarının hayatıyla birlikte kaybolurken yeniden yaşayın. Ve efsanevi X-Men’in, kendilerinden korkan ve nefret eden bir dünyayı kurtarmak için kendilerini feda edip koşa koşa ölüme gidişlerini izleyin! Bu klasik hikâyeler, o kadar önemli değişiklikler ve o kadar acı kayıplar getirdi ki, sonuçları bugün yayımlanan X-Men çizgi romanlarının sayfalarında bile hâlâ hissediliyor.
 

{strong}X-Men Büyük Maceralar Mutantların Düşüşü isimli kitap 272 sayfadan oluşmaktadır ; Kolektif tarafından kaleme alınmıştır. ARKABAHÇE YAYINCILIK tarafından 12.06.2024 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}X-Men Büyük Maceralar Mutantların Düşüşü kitabın özetini okuyabilir, X-Men Büyük Maceralar Mutantların Düşüşü kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. X-Men Büyük Maceralar Mutantların Düşüşü kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
X-Men Büyük Maceralar Mutantların Düşüşü kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir