X-Men Atom Savaşı pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Charles Xavier öldü ve Cyclops ile Wolverine’in kendilerine ait X-Men ekipleri var. Mutant ırkı daha önce hiç olmadığı kadar bölünmüş durumda.
 
Beast, Xavier’in hayalini kurtarmak için umutsuzca bir girişimde bulundu ve orijinal X-Men’i günümüze getirdi. Buradaki varlıkları yüzünden zaman düzlemini ve bütün varoluşu- tehlikeye atıyorlar; acilen kendi zamanlarına dönmeleri gerekiyor. Ancak kaderin onlara gelecekte oynayacağı korkunç oyunları gören genç Jean Grey ve Scott Summers, burada kalmak ve kaderlerini değiştirmek istiyor. Tartışmalar hararetlenip sinirler gerilirken gelecekteki X-Men, hayati öneme sahip bir uyarıda bulunmak için geleceğin ve tarihin gördüğü en büyük hatayı engellemeye çalışacak.
 

{strong}X-Men Atom Savaşı isimli kitap 248 sayfadan oluşmaktadır ; Brian Michael Bendis tarafından kaleme alınmıştır. MARMARA ÇİZGİ YAYINLARI tarafından 18.10.2016 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}X-Men Atom Savaşı kitabın özetini okuyabilir, X-Men Atom Savaşı kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. X-Men Atom Savaşı kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
X-Men Atom Savaşı kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir