Wonder Woman Hiketeia pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

Hiketeia, efendi ve onun hizmetkârını karşılıklı saygı ve hizmet ilişkisi içinde birbirine bağlayan kadim bir ayindir.
Bütün dünyada görkemli Wonder Woman olarak tanınan Themyscira Prensesi Diana, beklemediği bir anda karanlık bir geçmişe sahip iyi bir kız olan Danielle Wellys’e güvenli bir sığınak sağlamak için evini açmak zorunda kalmıştı… Wonder Woman, ona yalvaran bu kadını korumak ve eğitmek zorundaydı, çünkü Hiketeia ahdinin ihlali Diana’nın üzerine tanrıların gazabını çekecekti. Ve bu arada… Gotham şehrinin kara şövalyesi Batman, hayatını adadığı görevi gereği Danielle’i adalete teslim etmek için onun peşine düşmüştü.
 
Bu sarsıcı hikâyeyi size yazar Greg Rucka, illüstratörler J. G. Jones ve Wade von Grawbadger ile renklendiren Dave Stewart’tan oluşan ödüllü ekip sunuyor.
 
“Hikâye hazin sonuna doğru acımasızca ilerliyor… Kısa aksiyon sahneleri insanın hayal gücünü kesinlikle harekete geçiriyor.” — TheFourthRail.com
 

{strong}Wonder Woman Hiketeia isimli kitap 96 sayfadan oluşmaktadır ; Greg Rucka tarafından kaleme alınmıştır. YAPI KREDİ YAYINLARI tarafından 24.10.2020 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Wonder Woman Hiketeia kitabın özetini okuyabilir, Wonder Woman Hiketeia kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Wonder Woman Hiketeia kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Wonder Woman Hiketeia kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir