Wonder Woman – Fırtınayla Savrulan pdf indir

0/5 Oy almamış!

Report this app

Kitap Hakkında Bilgiler!

New York Times çoksatan yazarı Laurie Halse Aderson ve çizer Leila del Duca, Wonder Woman’ın kökenini hayal ederek mülteci sorununu, genç eylemci deneyimlerinin ve değişim yaratma gücünün öyküsünü baştan yazıyor.
 
Themyscira Prensesi Diana, on altıncı yaş gününde yeni başlangıçlar yapacağına ve savaşçı Amazon kabilesine kabul edileceğine inanıyordu. Ancak mültecilerle dolu birkaç sal kendi adalarını dış dünyadan ayıran kalkanı geçince kutlamalar yarıda kesilir. Diana yabancıları güvenli bir yere götürmek için Amazonlara baş kaldırınca
kendini fırtınalı denizde bulur. O güne kadar bildiği her şeyden uzakta, kendisi de yabancı topraklarda bir mülteci olmuştur.
 
Diana hayatında ilk kez Themyscira’nın ötesinde; hayatında görmediği kadar tehlike ve adaletsizlikle dolu bir dünyada hayatta kalmak zorundadır. Gün, yeni mücadeleler ve yeni dostlar arasında yerini bulma, Amazon olmanın ve fark yaratmanın anlamını yeniden yazma günüdür.
 
Wonder Woman: Fırtınayla Savrulan bir büyüme, gücünü keşfetme, adalet için savaşma ve yerini bulma öyküsü.
 

{strong}Wonder Woman – Fırtınayla Savrulan isimli kitap 192 sayfadan oluşmaktadır ; Laurie Halse Anderson tarafından kaleme alınmıştır. EPSİLON YAYINEVİ tarafından 25.11.2022 tarihinde yayımlanmıştır. {/strong}
{italic}Wonder Woman – Fırtınayla Savrulan kitabın özetini okuyabilir, Wonder Woman – Fırtınayla Savrulan kitabı pdf, epub, e-kitap olarak indirebilirsiniz. Wonder Woman – Fırtınayla Savrulan kitabını online görüntüleyebilirsiniz.
Wonder Woman – Fırtınayla Savrulan kitabını ücretsiz indirebilirsiniz{/italic}

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir